Sternik do wynajęcia:


  Jeżeli jeszcze nie wiesz co znaczy „poczuć wiatr w żaglach” a chcesz spróbować i potrzebna Ci osoba która profesjonalnie i w miłej atmosferze wdroży Cię w żeglarstwo, lub masz już doświadczenie, ale nie czujesz się jeszcze zbyt pewnie aby samemu pokierować załogą i jachtem, zgłoś się do nas.

  Kacper Glegoła i jego ojciec Adam, świadczą usługi prowadzania jachtów po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

  Jako, że od wielu lat zajmujemy się kompleksowo żeglarstwem, znamy doskonale jego problematykę, co w konsekwencji przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług a przede wszystkim bezpieczeństwo żeglugi w bezstresowej atmosferze.

  Poprowadzimy każdy jacht na Mazurach nie zależnie od jego wielkości!

  Doskonale znamy topografię jezior i miejsca warte odwiedzin!

  Jesteśmy miłośnikami szant i dobrego poczucia humoru!


Adam Glegoła posiada uprawienia:

- jachtowego sternika morskiego (zdany egzamin praktyczny na stopień kapitana)

- instruktora żeglarstwa PZŻ

- sternika motorowodnego

- sternika lodowego

  Adam Glegoła to już legenda Mazur. Jest twórcą „Biegnącej po falach”, „Smugi Cienia”, konstruktorem „Płynącego Obłoka” i wielu innych mniejszych jachtów. Przez wiele lat pracował jako instruktor w szkole żeglarstwa  PZŻ w Trzebieży, był wieloletnim członkiem zarządu Okręgu Lubelskiego w Komisji Szkolenia, wielokrotnie kierował kursami żeglarskimi (KWŻ), wiele razy był przewodniczącym komisji egzaminacyjnych na kursach żeglarskich i instruktorskich. Przez długi okres czasu był  szefem różnych obozów i rejsów żeglarsko – turystycznych i szkoleniowych.

 

Kacper Glegoła posiada uprawnienia:

- żeglarza jachtowego

- instruktora żeglarstwa MENiS

- wychowawcy kolonijnego

  Kacper od 15 roku życia samodzielnie prowadzi jachty po Mazurach. Dzięki umiejętności odpowiedzialnego prowadzenia każdej wielkości jachtu śródlądowego w sympatycznej atmosferze zawsze gromadzi wokół siebie wielu chętnych na rejsy. „Młody Glegoła” bardzo lubi żeglarstwo sportowe. Wielokrotnie stał na podium w regatach różnej rangi i klas. Jest podstawowym sternikiem regatowym „Płynącego Obłoka”. Rok rocznie udostępnia swoje doświadczenia regatowe prowadząc jachty w regatach typu „Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii” (w 2010 - 1sze miejsce).

 

Cena za dobę usług skippera: 200 zł + wyżywienie + dojazd

Posiadamy uprawnienia:

SERWIS NARCIARSKI SNOWBOARDOWY LUBLIN | ORGANIZACJA TRENINGÓW I ZAWODÓW NARCIARSKICH
© 2010-2014 SKIperAKCJA - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt: stjohncreation & weblook