co to jest SKIperAKCJA?


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą oferującą niezapomniane chwile. Stawiamy na rozwój jednostki przez zabawę i solidną praktykę. Z nami zimą nauczysz się jeździć nowocześnie na nartach a latem popływasz na niepowtarzalnych jachtach! O odpowiednio przygotowany sprzęt zadba nasz SERWIS.
Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego też dokładamy Wszelkich starań, aby czas spędzony z nami był najbardziej efektywny. Wykwalifikowana kadra szkoleniowa gwarantuje, że każdy z Was będzie pod wrażeniem bo do klientów podchodzimy zawsze indywidualnie.


pierwsze kroki


Założycielem SKIperAKCJI jest Kacper Glegoła – wiernie oddany dwóm życiowym pasjom: żeglarstwu oraz narciarstwu, które zaszczepił w nim ojciec Adam - znany szkutnik i instruktor żeglarstwa.
Chęć podzielenia się doświadczeniem z przyjaciółmi zaowocowała powstaniem profesjonalnej firmy świadczącej usługi z zakresu sportów wodnych i zimowych.


Niezaprzeczalną zaletą Kacpra jest jego oddanie oraz chęć inwestowania w doświadczenie – stale podnosi kwalifikacje bo chce zdobyć kompleksową wiedzę w dziedzinie swoich zainteresowań.


Łatwość w komunikacji, wiedza metodyczna (Mgr Turystyki i Rekreacji), predyspozycje pedagogiczne oraz bogate doświadczenie zawodowe, dają od wielu lat pełen sukces podczas świadczonych usług instruktorskich i szkoleniowych. Natomiast zdolności manualne, posiadane zaplecze warsztatowe i środki dydaktyczne całościowo dopełniają zapotrzebowania na najwyższej klasy usługi z danej dyscypliny sportu i rekreacji.


Współpraca na stopie przyjacielskiej ze strategicznymi osobami w branży, posiadającymi niestandardowe możliwości sprawcze i sprzętowe, powoduje okazję tworzenia produktów oraz ofert dzięki którym można poczuć się jak ktoś naprawdę wyjątkowy.


Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertamiPosiadamy uprawnienia:

SERWIS NARCIARSKI SNOWBOARDOWY LUBLIN | ORGANIZACJA TRENINGÓW I ZAWODÓW NARCIARSKICH
© 2010-2014 SKIperAKCJA - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt: stjohncreation & weblook