Wpółpracujemy z:

azsup

       

Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jesteśmy wyłącznym organizatorem treningów i zawosów dla AZS UP.

NART SPORT RĄBLÓW - Nasz zaprzyjaźniony stok narciarski pod Lublinem. Tu prowadzimy naukę i doskonalenie jazdy na nartach, organizujemy zawody oraz treningi jazdy sportowej.

RaceSki - Należymy do kadry instruktorskiej profesjonalnej szkoły narciarskiej działająca na terenie ośrodka NARTSPORT w Rąblowie. Szkoła RACESKI posiada licencję SITN PZN typu A w zakresie podstawowej nauki jazdy na nartach.

Najpiękniejszy jacht mazurskich jezior. Jesteśmy współtwórcami tego wspaniałego szkunera, od początku mocno angażując się w jego rozwój. Kacper Glegoła współpracuje z właścicielem jachtu prowadząc go w rejsach czarterowych i szkoleniowych, jest także podstawowym sternikiem regatowym Płynącego Obłoka.

TYLKO U NAS WEŹMIESZ "PŁYNĄCY OBŁOK" W CZARTER

Ikona Mazur - najstarsza śródlądowa brygantyna o wspaniałej urodzie. Współpracując z armatorem "Biegnącej po falach" - YKP Lublin oraz właścicielem "Płynącego Obłoka" - Tadeuszem Wrzosem organizujemy turystyczno - szkoleniowe rejsy dwoma najbardziej elitarnymi jachtami Wielkich Jezior Mazurskich.

Yacht Klub Polski Lublin. Razem pływamy w rejsach po wodach słodkich i morskich. Często tworzymy wspólne załogi uczestnicząc w regatach flotowych i meczowych różnej rangi na akwenach śródlądowych i Bałtyku.

Andrzej Obel - świetny szkutnik i żeglarz. Zawsze chętny do podzielenia się swoja ogromną wiedzą i doświadczeniem. Często udostępnia nam swoje zaplecze warsztatowe, kiedy trzeba wykonać jakąś specjalistyczną pracę.

Jesteśmy członkami klubu właścicieli i zwolenników starych oraz nietypowych jachtów mazurskich. Dzięki zlotom oldtimerów, mamy możliwość wspólnego biesiadowania a przede wszystkim ścigania się między sobą naszymi klasycznymi i niepowtarzalnymi jachtami.

STANKREACJI LOGO

Właściciel marki Skiperakcja.

 

 

Posiadamy uprawnienia:

SERWIS NARCIARSKI SNOWBOARDOWY LUBLIN | ORGANIZACJA TRENINGÓW I ZAWODÓW NARCIARSKICH
© 2010-2014 SKIperAKCJA - wszelkie prawa zastrzeżone - projekt: stjohncreation & weblook